CrosairSoft
CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim
MOTAYSAN AYNA & HIZLI KARGO MOTAYSAN AYNA MOTAYSAN AYNA
MOTAYSAN AYNA MOTAYSAN AYNA MOTAYSAN AYNA
MOTAYSAN AYNA MOTAYSAN AYNA MOTAYSAN AYNA
MOTAYSAN AYNA MOTAYSAN AYNA MOTAYSAN AYNA

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Motaysan Ayna, 1992 yılında başlattığı üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini ürün yelpazesine her yıl yenisini ekleyerek devam etmektedir. Üretimlerine kamyon ve tır aynaları ile başlayan Motaysan Ayna, kamyon ana sanayinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kendine özgü kurumsal ve dinamik kimliğiyle Türkiye’de Mercedes Benz Turk A.Ş. ve MAN A.Ş.’nin OEM tedarikçisidir. Ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yerli araç üreten Nurol Makina ile de çalışmaktadır. Motaysan Ayna, çalışmalarını sadece kamyon ve tır aynaları olarak değil; aynı zamanda kendine özgü tasarımlarıyla da sürdürmektedir. Üretmiş olduğu kör nokta aynaları, bebek aynaları ve eğitmen aynaları ile hem yurt içinde hem yurt dışında ürünlerini pazarda benimsetmeyi başarmıştır. 


Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde 1750m²'si kapalı toplam 10.000m² alanda faaliyet gösteren firmamız ayna camından plastik üretimine kadar tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde yapmakta ve entegre bir fabrika pozisyonundadır. Aylık üretim kapasitemiz ise 50.000 adettir.


Ana sanayilerin dışında İETT, EGO, ESHOT gibi birçok büyükşehir belediyelerinin de tedarikçi firmasıdır. Ürünler, bu ana sanayilerin ve belediyelerin dışında iç ve dış piyasada yedek parçacı, aksesuarcı ve oto camcılara da pazarlanmaktadır.


Motaysan Ayna tüm bu gelişmeler doğrultusunda kalite ve yönetim sistemini de hızla modern hale getirmiştir ve günün şartlarına uygun sürdürülebilir iyileştirme devam etmektedir. Bu kapsamda çalışmasını sürdürdüğümüz ISO/TS 16949:2009 TS EN Kalite Yönetim Sistemi ve Sertifikasına sahiptir.


Müşterilerimiz ile buluşlarımızı ve geliştirdiğimiz ürünleri paylaşabilmek bize kıvanç verecektir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.